Tekuté mýdlo Organelo

Tekuté mýdlo Organelo

Regenerační tekuté mýdlo s vůní mandarinky se skořicí.

Svěží citrusová vůně s nádechem skořice Vás pohladí po těle i duchu.

Lze používat jako mýdlo na ruce nebo jako sprchový gel na celé tělo.

Nabízíme Vám velice kvalitní přírodní produkt bez sulfátů, petroleje, parabenů, syntetických barviv, který je biologicky rozložitelný.

Velice jemné mýdlo s cennými blahodárnými oleji, jako je kokosový, olivový, palmový a ricínový, které chrání a ošetřují Vaši citlivou pokožku.

Obsah: Plastová lahvička 250ml

 

 

5,861 € s DPH
skladom
ks
Viete, že?
Máme pre Vás glycerínové mydlá, ktoré sú vhodné aj pri liečbe akné. Nanesiete mydlo na miesto, kde sa vyskytuje akné. Použijete iba lokálne, napríklad na čelo, nos, bradu, chrbát, atď. Mydlo namočíte v teplej vode, začne krásne peniť a vy si ho nanesiete na postihnuté miesta. Necháte chvíľu pôsobiť a za pár minút umyjete čistou teplou vodou. Počas "mydlovej masky" ucítite, ako mydlo zasychá na koži a nastane pocit stiahnutia, tak to je presne ten čas, kedy mydlo zmyjete. Odporúčame túto očistu aspoň 1x denne, najlepšie večer. Už ráno uvidíte prvé pozitívne výsledky. Je nutné túto očistu robiť pravidelne a uvidíte, že ste našli lacné riešenie na tento problém. Berte tento kúsok mydla ako veľmi osobnú záležitosť, dajte si ho do vlastnej krabičky na mydlo a používajte ho len Vy. Ak budete mať čas, môžete zopakovať aj ráno.

Chcete vidieť na vlastné oči?
Pozývame Vás do kamennej predajne.

Radi vám poradíme
a pomôžeme s výberom.
Zavolajte nám: +421 603 199 928

Alena Milíčková
majiteľka Mystickej Mýdlárne

prodejna

Platby jsou garantovány Comgate

©3IT 2022 - všetky práva vyhradené
Tento e-shop vytvorila spoločnosť 3IT. Chcete mať tiež úspešný internetový obchod?