Krystal - prírodný deodorant

Krystal - prírodný deodorant

Minerálný deodorant s dlhodobým účinkom.
Čisto prírodný deodorant 100% zložený z antibakteriálnej minerálnej soli – Potassium Alum, známej ako kamenec. DeoKrystal potlačuje telesný zápach, bez narušenia prirodzeného fungovania organismu a bez ucpatia potných pórov. Minerálna soľ Potassium Alum je tradične v indickej a čínskej medicíne používaná pre liečebné účinky. Je vhodný pre ženy i mužov. Vďaka praktickému obalu je výborný do kabelky alebo na cestovanie. Balenie vydrží naozaj dlho.

- 100% prírodný
- bez parfemácie
- účinný až 24 hodín
- bez alkoholu
- ideálný pro citlivú pokožku so sklonom k alergiám
- možno kombinovať s ľubovoľným parfémom
- nenecháva biele stopy na oblečeniu

AKO FUNGUJE?
PURITY VISION® Deo krystal 24 hodín zanecháva na pokožke veľmi tenký minerálny film. Vďaka svojmu antibakteriálnemu pôsobeniu rozkladá bakterie a zabraňuje vzniku nepríjemného zápachu. Naviac aktívne podporuje prirodzený ochranný film pokožky.

ZLOŽENIE:
100% Potassium Alum

POUŽITIE:
Navlhčte vodou a naneste na pokožku, potom Krystal opláchnite.

Hmotnosť: 60g
Výrobca: Purity vision

 

5,338 € s DPH
skladom
ks
Viete, že?
Lupienka, čiže psoriáza, je ochorenie kože, ktoré sa teraz často objavuje. Všetky choroby majú pôvod niekde vo vnútri tela a koža je len spôsob, ako sa prejavujú navonok. Väčšinou má toto ochorenie spojitosť s pečeňou a na tú sa treba tiež zamerať. Zájdite do obchodu s bylinkami a požiadajte o Pestrec mariánsky, ten sa často používa v spojení s očistou pečene. Teraz späť k hygiene pri tejto chorobe. Vezmite naše prírodné olivové mydlo, namočte vo vlažnej vode a umyte postihnutú oblasť, potom jemne osprchujte. Neodporúčam používať tekuté mydlá.

Chcete vidieť na vlastné oči?
Pozývame Vás do kamennej predajne.

Radi vám poradíme
a pomôžeme s výberom.
Zavolajte nám: +421 603 199 928

Alena Milíčková
majiteľka Mystickej Mýdlárne

prodejna
©2023 - všetky práva vyhradené

Platby jsou garantovány Comgate