Psyllium husk (PSYL)

Psyllium husk (PSYL)

Psyllium husk - vláknina z indického skorocelu.

Absorpciou vody zväčšuje až 25-násobne svoj ​​objem, znižuje hutnosť zvyšku potravy a urýchľuje pasáž črevom. Je to prostriedok pre správne vyprázdňovanie a prečistenie hrubého čreva. Zvyšuje pocit sýtosti a napomáha tým ku znižovaniu nadváhy. Upravuje stolicu na formovanú až mäkkú masu, čím zmierňuje problémy s hemoroidmi. Pomáha znižovať hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Výdatne prispieva ku zníženiu rizika vzniku rakoviny hrubého čreva a konečníka.

Príprava: 1-2x denne 1 polievková lyžica do 250ml tekutiny (vody, šťavy, mlieka, atď.) a dostatočne zapiť ďalšími 250ml tekutiny.

Upozornenie: Dodržujte dostatočný prísun tekutín! Užívajte nalačno 0,5 - 1 hod. pred jedlom.

Skladujte v suchu do 25 ° C. Výrobok nie je určený pre deti. Ukladajte mimo dosah detí.

Hmotnosť: 200g

4,341 € s DPH
nedostupné

Tovar je nedostupný

Diskusia

Výrobok je bez komentára
Vložiť príspevok
Viete, že?
V prípade atopického ekzému je nutné sledovať zloženie mydiel. Pozor na parabény, chemické stabilizátory, ropné látky, tie ešte viac budú dráždiť ekzém. Hľadajte prírodné mydlá, ako sú tie naše. Sú vyrobené z rastlinných olejov metódou za studena, takže veľa kvalitných látok zostáva v mydle a slúži vašej pokožke. Ako na to? Zoberte mydlo, namočte do teplej vody, vytvorí sa príjemná pena a umyte postihnuté miesto. Umývajte veľmi jemne, potom opláchnite vlažnou vodou. Nepoužívajte žiadne tekuté mydlá, pretože to nie sú mydlá, ale tenzidy, ktoré vašej pokožke v tejto situácii nepomôžu.

Chcete vidieť na vlastné oči?
Pozývame Vás do kamennej predajne.

Radi vám poradíme
a pomôžeme s výberom.
Zavolajte nám: +421 603 199 928

Alena Milíčková
majiteľka Mystickej Mýdlárne

prodejna
©3IT 2018 - všetky práva vyhradené
Tento e-shop vytvorila spoločnosť 3IT. Chcete mať tiež úspešný internetový obchod?