Kristall - prírodný deodorant

Kristall - prírodný deodorant

Kristall deo mini stick - kamencová soľ.

Základom tohoto deodorantu sú prírodné minerálne soli, tzv. KAMENEC. Kamencová soľ je prítomná vo vode, ktorú pijeme, takmer v každom jedle a vo vzduchu, ktorý dýchame.

Deodoranty, vyrobené z kamenca, nie sú absorbované kožou do krvného obehu vďaka tomu, že obsahujú príliš veľké molekuly. Kamenec (Alum) by sa nemal zamieňať s potenciálne škodlivým hliníkom (Aluminum), ktorý obsahuje väčšina komerčných deodorantov a antiperspirantov.

KRISTALL DEO v podstate pôsobí preventívne na koži tak, aby ku vzniku telesného pachu vôbec nedošlo. Na koži vytvorí tenkú bariéru, takže baktérie, ktoré spôsobujú vznik zápachu, sa nemôžu vytvoriť.

Kristall deo je hypoalergenný, nelepí sa, nezanecháva škvrny a okamžite schne. Neobsahuje žiadne umelé farbivá, chemikálie ani alkohol.

Spôsob použitia: Aplikujte deodorant na pokožku hneď po kúpeli alebo sprche. Tak zabránite vyskytu baktérií, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach na koži. Pokiaľ ho nepoužijete priamo po kúpeli, navlhčite vrchnú časť tyčinky a naneste na pokožku.

Hmotnosť: 100 g

 

4,634 € s DPH
skladom
ks

Diskusia

Výrobok je bez komentára
Vložiť príspevok
Viete, že?
Keďže máme doma i domácich miláčikov, a to psíkov a mačky, rozhodli sme sa už pred mnohými rokmi používať na umývanie ich kožúškov naše prírodné olivové mydlo. Našu mačku aj psa sme najskôr namočili v príjemne teplej vode a potom sme im do chĺpov votreli namočené olivové mydlo. Mydlo začne krásne peniť a dobre sa rozotiera po celom tele. Potom necháme na chvíľu pôsobiť a zmyjeme vlažnou vodou. Prínosom je to, že zvieratká do seba nemusia dostávať rôzne záťaže z komerčných šampónov pre psov s obsahom napríklad prísady permethrin. Zvieratká sa olizujú, ale nie je im zle. Po takejto domácej starostlivosti im vďaka olivovému mydlu chlpy priamo žiaria a pokožka nie je vysušená. Ak má Vaše zvieratko ekzém či lupiny, používajte na umývanie prírodné mydlá. Váš pes vám za to poďakuje. Mydlo sa dá dobre aplikovať aj na umytie labiek, a to hlavne v zime od soli, ak žijete v meste. Labky potom nepraskajú, nie sú vysušené a sú čisté.

Chcete vidieť na vlastné oči?
Pozývame Vás do kamennej predajne.

Radi vám poradíme
a pomôžeme s výberom.
Zavolajte nám: +421 603 199 928

Alena Milíčková
majiteľka Mystickej Mýdlárne

prodejna
©3IT 2019 - všetky práva vyhradené
Tento e-shop vytvorila spoločnosť 3IT. Chcete mať tiež úspešný internetový obchod?