Kristall deo mini stick

Kristall deo mini stick

Kristall deo mini stick - kamencová soľ.

Základom tohoto deodorantu sú prírodné minerálne soli, tzv. KAMENEC. Kamencová soľ je prítomná vo vode, ktorú pijeme, takmer v každom jedle a vo vzduchu, ktorý dýchame.

Deodoranty, vyrobené z kamenca, nie sú absorbované kožou do krvného obehu vďaka tomu, že obsahujú príliš veľké molekuly. Kamenec (Alum) by sa nemal zamieňať s potenciálne škodlivým hliníkom (Aluminum), ktorý obsahuje väčšina komerčných deodorantov a antiperspirantov.

KRISTALL DEO v podstate pôsobí preventívne na koži tak, aby ku vzniku telesného pachu vôbec nedošlo. Na koži vytvorí tenkú bariéru, takže baktérie, ktoré spôsobujú vznik zápachu, sa nemôžu vytvoriť.

Kristall deo je hypoalergenný, nelepí sa, nezanecháva škvrny a okamžite schne. Neobsahuje žiadne umelé farbivá, chemikálie ani alkohol.

Spôsob použitia: Aplikujte deodorant na pokožku hneď po kúpeli alebo sprche. Tak zabránite vyskytu baktérií, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach na koži. Pokiaľ ho nepoužijete priamo po kúpeli, navlhčite vrchnú časť tyčinky a naneste na pokožku.

Hmotnosť: 100 g

 

6,295 € s DPH
skladom
ks

Diskusia

Výrobok je bez komentára
Vložiť príspevok
Viete, že?
Hľadáte mydlo, ktoré je šetrné k životnému prostrediu, tak si vyberiete z našej ponuky. Mydlo nakrájajte alebo nastrúhajte na hrubom strúhadle. Odporúčam na noc namočiť do malej nádobky s vodou. Stane sa z toho mazľavé mydlo a to vlejete priamo do práčky. Na jedno pranie budete potrebovať 50g mydla. Odporúčam aj pre ručné pranie alebo na predpieranie. Vhodné aj na mastné škvrny. Ručne predperte a práčka to potom zvládne dočista.

Chcete vidieť na vlastné oči?
Pozývame Vás do kamennej predajne.

Radi vám poradíme
a pomôžeme s výberom.
Zavolajte nám: +421 603 199 928

Alena Milíčková
majiteľka Mystickej Mýdlárne

prodejna
©3IT 2018 - všetky práva vyhradené
Tento e-shop vytvorila spoločnosť 3IT. Chcete mať tiež úspešný internetový obchod?